СОБЫТИЯ

  • October 16, 2015 - hosted by Администратор Сайта
    Друзі, знайомтеся з остаточною програмою заходу, є невеличкі зміни у часі по деяким активностям, проте, сподіваємося, що це Вас не збентежить! Дуже хочемо, щоб кожен з Вас використав цей захід з максимальною користю для себе! До зустрічі!
  • October 21, 2015 - hosted by Администратор Сайта
    Приглашаем предпринимателей с интересными бизнес-идеями из числа ВПЛ и бойцов АТО в первый бизнес-инкубатор полного цикла в Киеве. Это уникальная программа, реализуемая общественной организацией Центром занятости свободных людей при содействии Киевской бизнес-школы, SEO-studio и Правовой группы “До...
  • October 1, 2015 - hosted by Администратор Сайта
    6-7 червня у Києві Центр зайнятості Вільних людей за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні провів першу Школу професійного волонтера. Основна ціль даного заходу – розвивати бренд волонтерства як спроможного надавати кваліфіковану допомогу та професійно впливати на суспільні зміни.

На Волині переселенці допомагають один одному

В офісі громадської організації «Переселенці Криму та Донбасу» розпочнуть прийом людей щодо їхнього працевлаштування вже з наступного тижня. Таким чином, переселенці планують частково вирішити проблему із зайнятістю вимушено переміщених осіб.

Про це йшлося під час засідання круглого столу, який організувала громадська організація «Переселенці Криму та Донбасу» з представниками інших громадських організацій та релігійних конфесій Луцька і Волинської області сьогодні, 14-го травня, в Луцьку.

Секретар ГО «Переселенці Криму та Донбасу» Аза Голощапова повідомила, що відгукнулася допомагати переселенцям із працевлаштуванням Всеукраїнська організація «Центр зайнятості вільних людей».

«Ми зрозуміли, що нові підприємства в Луцьку не відкриваються й чимало лучан теж не можуть знайти собі роботу. Тому, спасіння потопаючих – справа рук самих потопаючих. Так, зараз ми розпочнемо прийом людей у нас в офісі. Будемо консультувати переселенців щодо ринку праці, допоможемо їм пройти перекваліфікацію та знайти роботу. Запрошуємо до нас із 20-го числа», - розповідає Аза Голощапова.

Зауважимо, офіс ГО знаходиться у Луцьку за адресою: вулиця Винниченка, 67а.

Раніше в обласному центрі зайнятості говорили про те, що на Волині переселенці створюють «ризики» на ринку праці, а також про те, що переселенці - одні з кращих працівників.


Tags: None
0 comments
Report        

Read On: