Forums » Support

Публічна кадастрова карта України Як знайти вільну ділянку 2023

 • November 19, 2022 2:18 PM EET


  У публічній кадастровій карті можна знайти інформацію про кадастровий номер земельної ділянки, її межі, площу, форму власності, цільове призначення, згідно з класифікатором. Публічна кадастрова карта нова 2023 Земельний кадастр України 2023 Знайти на карті цікавить вас ділянку можна лише двома способами. Перший - пошук за кадастровим номером, який можна знайти на звороті державного акта на земельну ділянку (виданих після 2004 року) (рис.1), якщо акт виданий раніше 2004 року (мал.2), найімовірніше, ділянка не має номери та, відповідно, інформацію про нього не було включено до Державного земельного кадастру. - Zemelshik

  До Публічної кадастрової карти України занесені відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі України. З початку цього року відомості про земельні ділянки, що містяться в Державному земельному кадастрі - відкриті та опубліковані в мережі Інтернет. Галина Кравченюк, нач. відділу державної кадастрової реєстрації Головного управління Держземагенства у Тернопільській обл.: "Визначені голубим кольором - це вже є приватизовані земельні ділянки. Там, де ще немає виділеного кольором, то це ділянки ще не приватизовані, або вони фактично ще не прив'язані. Тобто громадяни мають державні акти жовтого взірця, жовто-рожеві, які видавались нам в 90-х роках і не звернулись поки до нас для того, щоб ми могли визначити кадастровий номер і зареєструвати земельну ділянку". Це інформація для тих, хто не отримав земельну ділянку, що належить кожному громадянину Стрілок відповідно Земельного Кодексу. Це інформація для тих, хто не отримав земельну ділянку, що належить кожному громадянину Сьомаків відповідно Земельного Кодексу. Це необхідно для того, щоб внести відомості про Вашу земельну ділянку до Державного земельного кадастру. Постараємося отримати побільше відомостей про ділянку і з'ясувати ситуацію з будівлями. Ця карта знаходиться у публічному доступі і кожен бажаючий, хто знає кадастровий номер земельної ділянки, може перевірити наявність її у базі і визначити точне місцезнаходження (знайти ділянку за кадастровим номером).

   

  Не всі знаходять і свій кадастровий номер. Не секрет, що земельне питання хвилює практично всіх: продавців земельних ділянок, юристів і нотаріусів, що займаються супроводом угод, і звичайно ж покупців. Земельні відносини є складною правовою сферою, яка вимагає великої уваги до деталей в процесі проведення угод, багажу знань при оформленні комплекту паперів і часу. Дедалі більше уваги до земельних ділянок приділяється у Кушлині. А ось власникам приватних ділянок не завжди так щастить. Так, на території Карпатського національного природного парку публічна кадастрова карта показує мало не дві сотні ділянок, які начебто належать іншим власникам. Вона показує лише ті наділи, які вже перераховані в єдину систему координат. Вона розроблена і впроваджена Державним агентством земельних ресурсів України (Держземагенство). Наприклад, щоб отримати наділ під садівництво, треба дістати згоду лише управління земельних ресурсів. Органи земельних ресурсів запустили спеціальний модуль, який буде знаходити ділянки, яких поки що немає на карті. І тепер, аби погодити проект ділянки, замість 5 різних висновків, максимум, знадобиться один. Галина Кравченюк, нач. відділу державної кадастрової реєстрації Головного управління Держземагенства у Тернопільській обл.: "Ми вводимо кадастровий номер земельної ділянки в графу і натискаємо на лупу. При навявності даної земельної ділянки, програма нам показує, що ділянка за цим кадастровим номером з такою площею знайдена. Натиснувши збільшення, ми можемо побачити, як вона виглядає на публічній карті України".

   

  Якщо після 2004-го, то кадастровий номер можна знайти на зворотній частині державного акта. Якщо державний акт на землю був виданий до 2004 року, то кадастровий номер треба шукати в Довідці про присвоєння кадастрового номера. Якщо таке сталося з вами, Публічна кадастрова карта України допоможе сформувати електронну заявку. Поки публічна кадастрова карта постійно оновлюється, як і Державний земельний кадастр України. Крім місця розташування ділянки, кадастрова карта дасть можливість отримати такі дані як: площа, цільове призначення, форма власності. Шар «Землі, що потребують консервації» - це шар меж земель, що містить дані щодо консервації деградованих і малопродуктивних земель, господарське використання яких є екологічно небезпечним та економічно неефективним, а також техногенно забруднених земельних ділянок, на яких неможливо одержати екологічно чисту продукцію, а перебування людей на цих земельних ділянках є небезпечним для їх здоров’я. Інформація про власників земельних ділянок закрита для загального доступу. Пошук за кадастровим номером України звичайно ж один з найпростіших методів - однак, врахуйте, що багато земельних ділянок не мають кадастрового номера. Цей закон - це єдина база, тобто вони мають передати всю інформацію та вести реєстрацію в єдиній базі для усієї України. Ресурс містить інформацію про забудови у Львові, причому не лише незаконні і законні, а й «ризикові».

   

  Шар містить відомості ДЗК щодо обмежень у використанні земель. Чому ж тоді в питанні внесення на ПКК таких шарів, як «Умовна прибережна захисна смуга», «Ліси», «Природно-заповідний фонд» (які не містять офіційних відомостей ДЗК та носять інформативний характер), інформація про них відсутня в ДЗК, а на ПКК є , хоча з величезними невідповідностями? Для отримання всієї необхідної інформації при перевірці земельної ділянки потрібно отримати офіційний документ - витяг з державного земельного кадастру (Витяг ДЗК). Кадастровий номер є важливою складовою цього процесу, тому особливу увагу потрібно приділити його отриманню та перевірці даних в земельному кадастрі, після того як дані внесені і номер отриманий. У КМДА "розсекречувати" дані про землю не поспішають. Заяві присвоюється індивідуальний номер, за допомогою якого заявник зможе побачити процес розгляду заявки. Вважаю, що він, як фаховий юрист, зможе це зробити в найкоротші терміни», - зазначив Роман Лещенко. Валерий Александрович Ковтун: Навіщо Лещенко озвучує, щоб скарги надсилали йому, якщо він не може нічого вирішити, а може тільки переслати скаргу.