Forums » Suggestions

Дде у Львові можна роутер купити?

• 70 posts
    June 19, 2022 12:27 AM EEST

Привіт усім. У мене така невеличка проблемка. Щось  сталося з роутером. Жоден гаджет його не бачить. По шнуру - все окей, а ось по вай-фаю - ніфіга. Треба, мабуть, новий роутер купляти. Як його вибрати? Та де у Львові можна роутер купити?

• June 19, 2022 12:30 AM EEST

Я, коли роутер вибирала, - теж нічого не розуміла у ньому. Що мені продавці порадили - те й взяла. Занадто дешеві не дивилаася, а із середьої цінової категорії. Працює чудово. Можете теж та вибирати.

• 70 posts
    June 19, 2022 12:33 AM EEST

Дякую за пораду. Але я звикла сама спочатку розбиратися у тому, що треба мені купити. Не можна так вже вірити продавцям. Невже вам нікои не продаваали те, що вам потім не подобалося? 

• June 19, 2022 12:42 AM EEST

Milena Milena сказал:

Привіт усім. У мене така невеличка проблемка. Щось  сталося з роутером. Жоден гаджет його не бачить. По шнуру - все окей, а ось по вай-фаю - ніфіга. Треба, мабуть, новий роутер купляти. Як його вибрати? Та де у Львові можна роутер купити?

Можна, звичайно, спробувати скинути до заводських налаштувань. Іноді це допомагає. Чи, мооже, краще все ж таки купити новий роутер. 

Можете зайти на сайт та самі подивіться маршрутізатори та Wi-Fi роутери у Львові https://allo.ua/ua/l-viv/wi-fi-routery/   Ми теж там куували собі новий роутер  Виьбрали Ксяомі за 900 гривень. Це по акціє, а так він коштує тісячу гривень.

Має чотири антени. Радіус великий. Звязок гарний. Інтернет літає.

Та й виглядає стильно. Ось самі подивіться: